top of page
Post: Blog2_Post
Szukaj

Krótkie rzęsy

Jak znacząco poprawić swoje stylizacje rzęs dzięki jednej prostej wskazówce?

Najpierw proszę o polubienie postu ️️

Życzę miłej lektury ️

Czym jest ta wskazówka?

Otóż jest to praca na krótkich rzęsach

Jeśli chcesz, aby Twoje prace wyglądały pięknie, czysto i schludnie, bardziej naturalnie, a przede wszystkim by były bezpieczne dla kondycji rzęs naturalnych to przyzwyczajaj się jak najszybciej do długości 4, 5, 6 mm.

Są dwa przypadki w których musimy pracować na tak krótkich rzęsach

️ Praca w kącikach wewnętrznych. Niezależnie od długości rzęs naturalnych maksymalna długość aplikowanych rzęs w kąciku wewnętrznym powinna wynosić 6mm. Stosujemy tą zasadę absolutnie u każdej klientki nawet jeśli w kąciku wewnętrznym ma dłuższe rzęsy naturalne. Długość 6 mm aplikujemy u klientek, u których rzęsy są długie i mocne. W innych przypadkach, dla przeciętnej klientki ze standardową długością rzęs i kondycja aplikujemy 4-5 mm kępki.

️ Praca na rzęsach, które są w fazie anagenu. W zależności od tego na jakim etapie wzrostu (wczesny i późny anagen) są nasze rzęsy długość aplikowanych rzęs może wynosić od 4 do 7 mm. Jeśli zaczniemy stosować ta zasadę w swoim gabinecie, nasze klientki szybko zauważą, że aplikacja wyglada na schludną nawet po 1-2 tygodniach. Bardzo ważne jest to, że rzęsy naturalne naszej klientki nie będą przez czas noszeni aplikacji nadmiernie obciążone.

Stosując te dwie zasady sprawisz, że Twoja praca będzie wyglądała piękniej, profesjonalniej a przede wszystkim będzie bezpieczna dla rzęs naturalnych 🦾

Pewnie teraz zastanawiasz się gdzie znajdziesz tak krótkie rzęsy... Tak to prawda... Trudno je znaleźć w sklepach, gdyż większość marek sprzedaje rzęsy od długości 6-7mm.

Ale dla chcącego nic trudnego :)


A Ty kiedy pracujesz na krótkich rzęsach?

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Efekt KIM

bottom of page