top of page
Post: Blog2_Post
Szukaj

Efekt Eyeliner, skręt L i M

Oto kilka wskazówek jak wykonać „kocie oko” Przede wszystkim należy pamiętać o prawidłowym wykorzystaniu tego efektu. Styl „kociego oka” może podkreślić piękno twarzy, stworzyć elegancki i seksowny look.


Jednak...

jego nieprawidłowe wykorzystanie może doprowadzić do naszego upadku. Zamiast podkreślić piękno, wyeksponujemy wady oka, a przecież w stylizacji rzęs nie chodzi o to.


Oto, co powinniście wiedzieć, aby osiągnięć wyłącznie zamierzone rezultaty: proponuj go zwłaszcza klientkom z okrągłymi oczami. Długie rzesy w kąciku zewnętrznym wyciągną oko sprawiając wrażenie mniej okrągłych. stosuj je dla klientek z oczami blisko rozstawionymi. Optycznie oddalą je od siebie, tworząc twarz bardziej proporcjonalną.

Im dłużej będziesz pracować na krótszych rzęsach tym bardziej wyciągniesz kącik zewnętrzny. wyglądają najlepiej w przypadku oczu migdałowych.


NIE dla oczu daleko rozstawionych! Podkreślisz tylko ich wadę, sprawiając, ze jeszcze bardziej się od siebie oddalą. NIE dla oczu wąskich, tzw. „Kocich”. Aplikowane najdłuższe rzęsy w kąciku zewnętrznym sprawią wrażenie zamkniętego i smutnego oka.

Mam nadzieje, ze post był pomocny!


Więcej ciekawostek na temat efektu Eyeliner w przedstawiam podczas webinarium na jego temat! Zachęcam do zakupu

Wszelkich informacji udzielę w wiadomości prywatnej :)Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Efekt KIM

bottom of page