top of page
Post: Blog2_Post
Szukaj

W jakie meble powinna zainwestować początkująca stylistka?

Meble stylistki w które powinna zainwestować każda stylistka, niezależnie od stażu.


LAMPA

1, Aby pracowało się wygodniej należy wybrać lampę LED, która sprawi, że oczy stylistki będą się mniej męczyły w trakcie pracy, a cała przestrzeń dobrze oświetlona. Należy wybrać lampę mocniejszą o mocy większej niż 40W. 2. Istotnym elementem jest to aby lampa miała regulowaną wysokość oraz moc (wiele klientek maja wrażliwe oczy i przy dużym natężeniu światła zaczynaja łzawić). 3. Zakupiona lampa może być zarówno podłogowa jak i z możliwością przyłączenia do stołu bądź szafki. Wszystko zależy od wolnej powierzchni w miejscu pracy. 4. Odpowiednia lampa nie tylko zwiększy komfort pracy ale również sprawi, że zdjęcia naszej aplikacji będą prezentować się profesjonalniej.

KRZESŁO

1, Odpowiednia opcja - krzesło na kółkach i z opcja oparcia. 2. Powinno być wygodne i miękkie. Ja osobiście uwielbiam krzesła typu: siodełko (wszystko jednak zależy od preferencji stylistki). 3. Najlepiej wypróbować, sprawdzić i dotknąć krzesło przed kupnem - osobiście. 4. Ważne jest to, aby krzesło miało możliwość regulowania wysokości. W trakcie pracy z różnymi klientkami wysokość swojej pozycji reguluje właśnie poprzez krzesełko na którym siedzę.

ŁÓŻKO

1. Najważniejszym aspektem na który każda stylistka powinna zwrócić uwagę to kształt. Łóżko powinno być prostokątne. W trakcie pracy, aby nasze ruchy były płynne, dłonie się nie trzęsły, a kręgosłup się nie przeciążał należy łokcie mieć oparte o kant łóżka. Przy pracy na typowym łóżku kosmetycznym nie ma takiej możliwości, ponieważ ma ono kształt owalny ( istnieje możliwość wówczas pracy na poduszce). 2. Łóżko musi mieć regulowana wysokość. 3. Powłoka materiałowa musi być przyjemna w dotyku, miękka i łatwa w czyszczeniu.

4. Często rozpoczynając swoją przygodę z przedłużaniem rzęs chcemy zaoszczędzić na meblach. Jednak odpowiednie meble to konieczność, która ułatwi Ci znacznie prace i sprawi, że sam zabieg będzie dla Ciebie jeszcze większą radością


A Ty na czym pracujesz?Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Efekt KIM

bottom of page